A+ A A-
14-03-2013
Český báňský úřadKozí 4
P.O. BOX 140110 01 Praha 1 - Staré Město
Telefon: 221 775 311
Fax: 221 775 363
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Elektronická podatelna

Elektronická podatelna je určená pro zasílání oficiálních dokumentů ověřených elektronickým podpisem. Adresy podatelen Českého báňského úřadu a jednotlivých obvodních báňských úřadů jsou tyto:
Český báňský úřad - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Brně - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Praze - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Liberci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Mostě - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Ostravě - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Plzni - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Sokolově - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OBÚ se sídlem v Hradci Králové - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Doplňující informace
Maximální přípustná velikost zprávy od doručitele je 5 MB.
Seznam povolených formátů: TXT, HTM, HTML, RTF, DOC, PDF, XLS, JPG. V případě pochybností vzneste dotaz na naši e-podatelnu, kde Vám naši pracovníci sdělí, zda je daný formát akceptovatelný.
Pokud je veřejnoprávnímu původci dodán dokument v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, nebo dokument v digitální podobě, který není dostupný podatelně, a lze-li z nich určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí veřejnoprávní původce odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává
Povolené el. nosiče: CD R, CD RW, diskety 3,5"
Formou elektronického podání SBS mohou být učiněna podání, týkající se poskytnutí informací, odvolání, stížnosti, žádosti o vydání souhlasu dle § 18 zákona č. 44/1988 Sb., povolení dovozu, vývozu a tranzitu výbušnin.


Seznam pracovníků podatelny s kvalifikovaným certifikátem:
ČBÚ - pí. Hana Kertészová
OBÚ se sídlem v Brně - pí. Dana Linhartová
OBÚ se sídlem v Praze - pí. Ladislava Charvátová
OBÚ se sídlem v Liberci - Ing. Vladimír Škarda
OBÚ se sídlem v Mostě - Ing. Lenka Gubaniová
OBÚ se sídlem v Ostravě - pí. Renata Jandová
OBÚ se sídlem v Plzni - pí. Jitka Burešová
OBÚ se sídlem v Sokolově - pí. Marie Břízová
OBÚ se sídlem v Hradci Králové - pí.Lenka Sommerová


Elektronická podatelna Českého báňského úřadu je na adrese: Praha 1, Kozí 4, tel. 221 775 312, pondělí až pátek od 8 do 16 hod. Adresa a dosažitelnost podatelny OBÚ je uvedena na prezentaci OBÚ
Potvrzení o přijetí podání bude zasláno na e-mailovou adresu podatele nejpozději následující pracovní den po přijetí. Pokud potvrzení doručení datové zprávy nedojde, zpráva nebyla doručena.


Vzor datové zprávy:
Potvrzení doručení datové zprávy
Datová zpráva byla doručena elektronické podatelně úřadu název úřadu DD/MM/RRRR v HH/MM/SS.
Identifikátor dokumentu:
S pozdravem
jméno a příjmení oprávněného zaměstnance
- zaručený elektronický podpis oprávněného zaměstnance ČBÚ nebo OBÚ podle doručení
Ostatní datové zprávy prosím zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naposledy změněno pátek, 23 říjen 2015 06:59

D NAPIS

 

Obvodní báňský úřad pro území krajů :

E-podatelna 

Dat. schránka

Telefon

Jihomoravského a Zlínského v Brně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   95zadtp 545 321 274
Hlavního města Prahy a kraje Středočeského v Praze Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ixaaduf 221 775 372

Libereckého a Vysočina v Liberci

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tqjaduc

485 340 928

Moravskoslezského a Olomouckého v Ostravě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. da5adv2 596 100 211
Ústeckého v Mostě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 4huadu8 476 442 417
Plzeňského a Jihočeského v Plzni Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. m4eadvu 377 850 401
Karlovarského v Sokolově Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 7nyadvm 352 350 740
Královéhradeckého a Pardubického v Hradci Králové Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. gf9adwf 499 815 700

 


Český báňský úřad

Kozí 4
P.O. BOX 140
110 01 Praha 1 - Staré Město

Telefon: 221 775 311
Fax: 221 775 363
E-Podatelna: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dat. schránka: rn6aas6

IČ:00025844

E-mail pro obecnou komunikaci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© Český báňský úřad, 2012

Přihlásit

Log in to your account or

Registrovat

User Registration
or Zrušit