Nepotřebný majetek

Nabídka nepotřebného majetku státu.

           Český báňský úřad nabízí v souladu se zákonem č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, v příloze uvedený nepotřebný majetek státu k dalšímu využití u organizačních složek státu.
Hospodaření s majetkem přísluší Českému báňskému úřadu. Pro bližší informace nebo pro případnou prohlídku je možné kontaktovat pana Ing. Jaroslava Jandu, tel.:  221 775 399,  mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
          V případě, že o uvedený majetek projevíte zájem, sdělte své požadavky písemně, včetně uvedení přesného názvu organizace, adresu sídla organizace včetně PSČ, jméno a příjmení osoby oprávněné k podpisu zápisu či smlouvy, IČ, bankovní spojení a číslo účtu, nejpozději do 29. dubna 2019 na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., datovou schránkou na adresu rn6aas6 nebo písemně na adresu:

            Český báňský úřad
            Odbor správy úhrad a ekonomie
            Kozí 748/4
            110 01 Praha 1                  

            Pokud tak neučiníte do uvedeného termínu, budeme předpokládat, že  o nabízený majetek nemáte zájem a bude s ním naloženo v souladu se zákonem č. 219/2000 Sb.

Seznam nabízeného majetku je uveden v příloze.

Naposledy změněno čtvrtek, 18 duben 2019 10:49